Zadzwoń: +48 501 432 972 

Osuchów - Dom weselny

Dom Weselny Osuchów 15

Dom i okolica

Nasz dom weselny mieści się w Osuchowie, w powiecie zwoleńskim. Sam Osuchów położony jest u zbiegu rzeki Iłżanki z mniejszą rzeką Modrzewianką. Dojechać do posesji można od strony Zwolenia i Skaryszewa.

Okolica jest cicha i spokojna, teren samego obiektu jest ogrodzony i na czas imprez niedostępny dla osób niezainteresowanych.

Przy domu weselnym znajduje się obszerny parking dla naszych Gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy też ogród wraz z drewnianą altaną, stołem i ławkami oraz plac zabaw dla dzieci.

Przygotowaliśmy dla Gości 2 pokoje, a także oddzielną sypialnię dla Państwa Młodych.

Przyjęcia

Zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę wszelkich przyjęć okolicznościowych. W naszym domu odbywają się wesela, ale także przyjęcia komunijne, chrzciny oraz inne imprezy i spotkania. Odpowiednio duże i komfortowe sale, pozwolą na swobodną zabawę Gościom w każdym wieku, a ogród i plac zabaw spełnią oczekiwania najmłodszych imprezowiczów.

Posiadamy dobrze wyposażoną kuchnię, która przygotuje smaczne potrawy na stoły naszych Gości. Oferujemy zróżnicowane menu, zarówno na całonocną zabawę jak i na krótsze przyjęcia i spotkania. Samodzielnie wykonujemy wyroby cukiernicze, ciasta, a także tort, który jest w cenie weselnego menu.

Przygotowaliśmy również dla naszych Gości barek i dystrybutor piwa.

Sale

Dom weselny posiada dużą, klimatyzowaną salę jadalną, w której może jednocześnie przebywać do 250 osób. Brak filarów, przestronność i nowoczesny wygląd tego pomieszczenia, to najważniejsze atuty naszej głównej sali.

Sala taneczna również jest klimatyzowana, urządzona z gustem i stylowo - posiada bardzo dobrą akustykę oraz odpowiednio dużo miejsca do wybornej zabawy.

Kuchnia i wypieki

Pomieszczenie kuchni w naszym domu weselnym jest dobrze wyposażone. Oferujemy różnorodne menu, dzięki czemu nasi Goście będą mogli wybrać zestaw dań zgodnie z ich oczekiwaniami i wymaganiami. Zajmujemy się wypiekami domowych ciast, a także przyrządzamy tort.

Dla smakoszy może zostać przygotowany Wiejski Stół, na którym będą delektować się pysznymi wędlinami, domowym smalcem, pieczywem, ogórkami kiszonymi czy swojskimi alkoholami.